Siparişim ne zaman teslim olacak?

Saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizden stokta hazır olanlar aynı gün kargoya verilir ve en geç 3 gün içerisinde elinize ulaşmaktadır.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz ByExpress Kargo ile gönderilmektedir. ByExpress Kargo; Aras ve Ptt Kargo ile ortaklaşa çalışmaktadır. Bulunduğunuz adrese hangi kargo firması geliyorsa, siparişiniz o kargo firmasına yönlendirilerek teslimatı gerçekleştirilir .

Bulunduğum yerde anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi bulunmamakta, siparişimi nasıl teslim alacağım?

Giyshe.com.tr Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi bulunduğunuz lokasyonda yok ise Mobil Bölgelerden belli günler içerinde dağıtımı sağlanacaktır.

Yurtdışına teslimat sağlıyor musunuz?

Türkiye'nin yanısıra İnter-MNG ve DHL ile Tüm Dünyaya dağıtım sağlamaktayız.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi iptal etmek için 0533 236 39 39 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilir ya da 0850 307 55 45 no'lu Çağrı Merkezimi arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Siparişim hasarlı geldi, ne yapmalıyım?

Siparişiniz teslimata verilmeden önce hasar kontrolünden geçmektedir. Bu sebeble ürünlerimiz hasarlı gönderimi önlemiş olur. Buna rağmen ürününüz hasarlı bir şekilde geldi ise; Kargo Görevlisi siparişinizi adresinize ulaştırdıktan sonra teslimat sırasında dış pakette hasar kontrolü yapın, hasar gördüğünüz taktirde Hasar Tesbit Tutağı hazırlatın. Eğer Hasarı teslimat sonrasında gördüğünüz taktirde ilgili şubeyi arayarak, Hasar Tespit Tutağı hazırlamalarını söylemeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyor ise, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin.

Ürün fiyatlarına KDV dahil midir?

Ürünlerimizin fiyatları KDV dahildir.